Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 5
Svečių: 1
Vartotojų: 4
edwardna18 , juanaut11 , valarieby18 , kerryja60

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Pilviškiais susidomėjo ir komisaro pavaduotojas

Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ

Neseniai surengtas reidas Pilviškių miestelyje. Vilkaviškio policijos komisariato viršininko pavaduotojas Virginijus Adomaitis su keletu policininkų ir seniūnu Vytautu Judicku krėtė jau žinomus pilstuko taškus. Ne visa gauta informacija pasitvirtino, ne pas visus rasta draudžiamų prekių. Daugelis gyventojų pirkėju apsimetusiam pareigūnui išsidavė, kad prekiauja pilstuku, bet tądien jo neturėjo. Tad ir bausti nebuvo už ką... 

Pirmoji ant „kabliuko" užkibo 76-erių metų Vasario 16-osios gatvėje gyvenanti Elena Muraškauskienė. Senutė pareigūnui pardavė tris pakelius rusiškų „Saint George" cigarečių. Prisistačius kitiems pareigūnams, pilviškietė jų į namus įsileisti nenorėjo, melavo, kad neturi raktų. Pamačiusi, kad kitaip nebus, galų gale policininkams duris atvėrė. V.Adomaitis moteriai pasiūlė pačiai padėti ant stalo visus kontrabandinius rūkalus. 

E.Muraškauskienė dar bandė gudrauti, aiškino, kad turėjusi keletą pakelių ir tuos pardavusi. Tik draudžiamos prekės nebuvo gerai paslėptos – prie sofos, iš už duoninės aiškiai kyšojo pakelių nugarėlės. Kitus, bandydama paslėpti nuo netikėtai užgriuvusių pareigūnų, moteris buvo suvertusi į kibirą su burokais. Iš viso paimta 47 pakeliai įvarių rūšių rusiškų rūkalų. 

Rašant aktą moteris dar bandė išprašyti pareigūnų, kad paliktų nors kiek, kad galėtų parduoti ir atiduoti skolas tiekėjams bei nusipirkti maisto. Senutė guodėsi, kad gauna tik 80 litų pašalpos. Tad norint išgyventi ir tenka verstis nelegalia prekyba. Paklausta apie tiekėjus E.Muraškauskienė tvirtino, kad jai krepšelį rūkalų atneša panašaus amžiaus senutė, kurios net vardo ji nežinanti. Apie jokius vaikinus, autobusiuku išvežiojančius kontrabandą (apie juos pranešė kiti pilviškiečiai) ji sakė net negirdėjusi. 

„Prekybininkei" buvo įduotas kvietimas atvykti į policiją, kur jai bus paskirta bauda. Pilviškių nuovados pareigūnai taip pat tikrino gautą informaciją. Užsukta į keletą „taškų" Stoties gatvėje. Pusės litro „Starkos" butelyje laikytas alkoholio kvapą turintis skystis ekspertizei paimtas iš Augustino Navicko. 0,3 litrų talpos panašaus „vandenėlio" turėjo ir tos pačio gatvės gyventojas Juozas Didžbalis. Dar vienas puslitris rastas Birutės g., pas Antosę Valaitytę. Jei ekspertizė patvirtins, kad induose buvo supiltas skiestas spiritas, šiems piliečiams gresia administracinė bauda nuo 500 iki 1500 litų. Baudos dydį nustato patys pareigūnai, atsižvelgdami į aplinkybes.
Autorius:Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ

Šaltinis: http://www.is.lt/santaka/jega/page2004/kt09286.php
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 1324
Viso komentarų: 0
Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Ketvirtadienis, 2019-06-20

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License