Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 1
Svečių: 1
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Alksnėnuose ir Bebrininkuose įkurtos saugios kaimynystės grupės
2012-02-12

Norėdami gyventi saugiau, aktyviausi Vilkaviškio rajono Pilviškių seniūnijos Alksnėnų bei Bebrininkų bendruomenių nariai, pasikvietė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio policijos komisariato viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio vyresnįjį tyrėją Arūną Kinderį ir apylinkės inspektorę Aušrą Žitkauskienę į susitikimą, kur domėjosi saugesnės aplinkos kūrimu savo gyvenamose vietovėse.

Mums labai svarbu, sakė pareigūnai, kad rajono gyventojai pasitikėtų policija, norėtų jai padėti, kartu padėdami ir sau patiems. Palaikydami glaudžius ryšius su teisėsaugos institucijomis, artimai bendraudami su kaimynais, patys būdami budrūs, gyventojai gali išvengti daugelio teisės pažeidimų, bei atbaidyti piktavalius nuo neteisėtų veiksmų.

Policijos pareigūnai paminėjo, jog labai svarbu, kad patys gyventojai rodytų iniciatyvą pastebėtų pažeidėjus, daromus nusikaltimus, administracinius teisės pažeidimus, įtartinus automobilius, užsirašytų jų valstybinius numerius ir praneštų policijos pareigūnam. Policininkai teigė, tik dirbant išvien kartu su gyventojais, siekiant vieno bendro tikslo galima pasiekti rezultato, tai yra saugios aplinkos sukūrimo. Gyventojams buvo įteiktos knygelės „Kaip saugoti save ir savo turtą" bei įvairūs lankstinukai apie saugią kaimynystę. Taip pat pareigūnai aptarė situacijas kur kreiptis įvykus avarijai, gaisrui, patyrus smurtą, kaip apsisaugoti nuo įsilaužimų, kaip išvengti telefoninių sukčių, kaip apsiginti nuo užpuolikų ir pan..

Susitikimų metu seniūnijos gyventojai, suprato saugios kaimynystės svarbą bei daug nedvejodami nusprendė Alksnėnuose ir Bebrininkuose įkurti saugios kaimynystės grupes ir tapti saugios gyvenamosios vietovės puoselėtojais. Alksnėnuose saugios kaimynystės grupės pirmininku tapo vietinis verslininkas Kęstutis Liorentas, o Bebrininkuose ūkininkas Benius Jarmalavičius. Artimiausiu metu bus iškabinti stendai skelbiantys, kad šiose vietovėse veikia saugios kaimynystės grupės, kad tvarką policijai padeda palaikyti visi sąžiningi bendruomenės nariai ir, kad vyksta glaudus bendradarbiavimas tarp bendruomenių ir policijos.
Autorius:Vilkaviškio r. PK

Šaltinis: http://www.policija.lt/tvs/v/?acc_id=165&lan_id=lt&sky=27&nau_id=19896
Kategorija: Apie Pilviškių kraštą. |
Peržiūrų: 2199 | Komentarų: 1 | Raktažodžiai: saugi kaimynystė, Alksnėnai, Bebrininkai
Viso komentarų: 1
2012-08-09 Spam
1. Rieko
o šiaip, kaip ir kitur, reikai ne ieškoti ką nuubtsai, o reikia ką nors daryti, kad tokių įvykių tikimybė mažesnė būtų. Dėl šostako manau, kad negaus 10 metų nors, jei lėks galvos Man įdomus dar vienas dalykas, na čia ne į temą truputi parašysiu. Ar visi važiavę nukentėjusiųjų automobilyje buvo prisisegę saugos diržus?

Komentuoti gali tik prisiregistravę vartotojai.
[ Registruotis | Įeiti ]
Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Trečiadienis, 2018-11-21

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

image

imageCreative Commons License