Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 6
Vartotojų: 1
cliffordcd2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Straipsnių kategorijoje: 313
Rodoma straipsnių: 301-310
Puslapiai: « 1 2 ... 29 30 31 32 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2003 m.  Birželio 24 d.

Eglė KVIESULAITIENĖ

Visokio plauko aferistai nuolat ieško lengvatikių. Vis rečiau pajėgdami apmulkinti miestiečius, jie važinėja po kaimus, siūlo labdarą, prisistatinėja surašinėtojais, „Sodros" darbuotojais ar loterijų organizatoriais. Per didžiuosius miestus praėjusi besipelnančių iš tariamų nelaimingų atsitikimų banga atėjo ir į mūsų miestelius.

Peržiūrų: 1669 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2003 m. Gegužės 29 d. Ketvirtadienis Nr.61 (1842).

Eglė KVIESULAITIENĖ

– Norėčiau viską greičiau pamiršti, – vis kartojo su žurnalistais nebenorinti bendrauti Rūta (nepilnametės vardas pakeistas). – O dabar tie teismai, tie tąsymai, žmonių apkalbos. Kartais atrodo, kad nebeištversiu... 

Trylikametės mergaitės, kurią iš pažiūros greičiau pavadintum simpatiška, gražia mergina, skruostai patvinsta ašaromis. Nors laikas baigia užgydyti slogius prisiminimus, gyvenimas pažeria vis daugiau skaudžių netikėtumų. Neseniai Darius – vaikinas, kurį ji be galo myli, – nuteistas realia 5 metų laisvės atėmimo bausme. Baudžiamojo kodekso straipsnis, pagal kurį apkal-tintas 23-ejų metų jaunuolis, skamba labai baisiai. Trumpiau – Darius nuteistas už Rūtos išžaginimą.

Peržiūrų: 1621 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka", 2003 m. Gegužės 15 d.

Albina RIDIKEVIČIENĖ, Pilviškietė

Tėvai, panaudoję smurtą prieš savo vaikus, gali būti nubausti laisvės atėmimu. O kur rasti įstatymą, ginantį tėvų teises? Išauginę vaikus, senatvėje jie neranda pas juos užuovėjos, dažnai kenčia vaikų terorą, smurtą, grasinimus.

Peržiūrų: 1676 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2003 m. balandžio5 d.

J.KILIUVIENĖ

Pilviškiuose, Stoties gatvėje, laukiant 2001-ųjų metų Kalėdų daugiabučių namų kieme, netoli ūkio pastatų ir dujų rezervuaro, ištryško vanduo. Ieškodamas sau kelio artezinis vandenėlis žemės paviršiumi tekėjo per žiemą, per vasarą, vėl per žiemą... Tebeteka ir šiandien.

Peržiūrų: 1738 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2003 m. kovo 13 D.

Birutė PAVLOVIENĖ

"Santakos" redakcijai paskambinęs vilkaviškietis pasakojo, kaip vežėsi savo svečius parodyti nuo seno Lietuvoje garsų mūsų rajono Mažučių šaltinėlį. Norėjo, kad ir atvykusieji prisileistų jo vandens. Iš pakelyje sutikto vietinio gyventojo išgirdo, jog be reikalo vyksta į šią vietovę. Vanduo čia, atseit, užterštas Balčiūnų komplekso srutomis ir kitokiais laukuose išlaistytais bei išbarstytais chemikalais, o žmonės jį dar vis gabenasi lyg kokį stebuklingą.

Peržiūrų: 4590 | | Komentarai (2)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2003 m. vasario 11 d.

Birutė NENĖNIENĖ

Nemažai žmonių iš įvairių Lietuvos vietų suvažiavo į Pilviškius pagerbti prieš 55-erius metus žuvusių partizanų – Tauro apygardos vado Antano Baltūsio-Žvejo, kovotojų Juozo Balsio-Dobilo ir Prano Žaldario-Šapalo. Renginio iniciatoriai bei organizatoriai – Marijampolės politinių kalinių ir tremtinių sąjungos nariai, vadovaujami buvusio pilviškiečio Vytauto Raibikio.

Peržiūrų: 1793 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©2002 m. spalio 12 d. šeštadienis.

Birutė PAVLOVIENĖ

Liepos mėnesį rašėme apie Pilviškiuose, ant Šešupės, statomą hidroelektrinę. Tai vietos verslininko Edmundo Gadišausko projektas. Jo techninę dokumentaciją pilviškietis pradėjo ruošti 1997-aisiais. Statybos prasidėjo šių metų gegužę. Į jas investuojama per 1 milijoną litų. Pagamintą elektrą verslininkas parduos skirstomiesiems elektros energijos tinklams. Tikimasi, kad investicijos atsipirks per 5–6 metus.

Peržiūrų: 2166 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2002 m. liepos 23 d.

Birutė Pavlovienė

Šešupės gatvės gale, ten, kur buvo 1925 metais statyta elektrinė, atsiveria įspūdingos statybos vaizdas. Pilviškietis verslininkas Edmundas Gadišauskas čia stato savo hidroelektrinę. Idėja įgyvendinti tokį projektą kilo vienąkart pabendravus su bičiuliu, hidroelektrinę pasistačiusiu kitame Lietuvos krašte.

Peržiūrų: 4673 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka"

Arūnas MILAŠIUS

Vilkaviškio policija sulaikė žmogžudžius, rugsėjo dvidešimt devintosios naktį Pilviškiuose žvėriškai nužudžiusius sutuoktinius septyniasdešimt ketverių metų Janiną Zumerienę ir metais vyresnį Kazį Matulevičių.

Peržiūrų: 2288 | | Komentarai (1)

Apie Pilviškių kraštą.

©"Santaka" 2001 m. gruodžio8 d.

Arūnas MILAŠIUS

Ketvirtadienį šalia Pilviškių esančiame Meistiškių kaime policija rankiojo mirusiųjų kūnus. 
Apie 9 val. ryto šalia geležinkelio pervažos rastas nuo pareigūnų besislapsčiusio trisdešimt dvejų metų Vytauto Buinausko lavonas. Prieš dvyliktą į Vilkaviškio ligoninę atgabentas keturiasdešimt vienerių metų Jonas Orenta. Jo būklė buvo sunki. Po poros valandų už poros šimtų metrų nuo J.Orento sodybos, trobelėje, kurią kadaise buvo galima pavadinti gyvenamuoju namu, aptiktas septyniasdešimtmetės šeimininkės Onos Mačiulaitytės kūnas. Visi trys nelaimėliai apsinuodijo automobilių aušinimo skysčiu "Tosol".

Peržiūrų: 3290 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2022-01-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License