Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 4
Vartotojų: 0

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Straipsnių kategorijoje: 313
Rodoma straipsnių: 41-50
Puslapiai: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 31 32 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Apie Pilviškių kraštą.

null

"Santaka"  2009 m. Birželio 11 d. Ketvirtadienis.

Eglė KVIESULAITIENĖ

Antradienį areštinėje atsidūrė skandalingai pagarsėjęs Pilviškių krašto ūkininkas Virginijus Mykolaitis. 

Jurbarko policijos komisariato kriminalistai jau nuo praėjusių metų gegužės 29 dienos ieškojo iš bendrovės „KTG Agrar“ dingusio traktoriaus, kurio keliai pareigūnus nuvedė į mūsų rajoną, Varakiškių kaimą (Pilviškių sen.).

Peržiūrų: 3295 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Birželio 11 d. Ketvirtadienis.

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Žemės ūkio kooperatyvas „Suvalkijos cukriniai runkeliai“ ir naujasis jo vadovas šakietis Juozas Valaitis pasiryžę rimtai pakovoti dėl žadamo uždaryti cukrinių runkelių supirkimo punkto Pilviškiuose. 

Pasak J. Valaičio, Kėdainių cukraus fabriko vadovai svarsto, jog šis punktas jiems nenaudingas, nes AB „Lietuvos geležinkeliai“ padidino pervežimo tarifus ir todėl pabrango vagonais gabenamų šakniagumbių kelionė į cukraus fabriką. Nors naujoji ŽŪK „Suvalkijos cukriniai runkeliai“ valdyba visuotiniame susirinkime dauguma balsų nusprendė įrašyti nutarimo punktą, kad Pilviškių supirktuvė išliktų, fabriko savininkai jų klausyti nenori.

Peržiūrų: 1407 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Gegužės 30 d. Šeštadienis.

Birutė NENĖNIENĖ

null

Vakar buvo paskutinė mokslo metų diena pradinių klasių mokiniams. Jiems prasideda vasaros atostogos. 
Plačiomis šypsenomis vasarą pasitinka Paežerių pagrindinės mokyklos ketvirtokai ir antrokai. Jungtinėje klasėje juos moko Lina Skaisgirienė – ir beveik visi lanko mokytojos vadovaujamą „Smalsiukų“ dramos būrelį. Šiame kolektyve yra aštuoniolika „artistų“, nes ateina dar keli penktokai ir šeštokai, kuriuos mokytoja mokė pradinėse klasėse. Būrelį lanko keli broliukai ir sesutės. 
Šiais mokslo metais paežeriečiai moksleivių teatrų konkurse „Šimtakojis 2009“ puikiai suvaidino J. Marcinkevičiaus „Grybų karą“.

Peržiūrų: 2433 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"   2009 m. Gegužės 30 d. Šeštadienis.

Skirmutė JUŠKEVIČIENĖ 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jau trečią kartą Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Mokinio kalendorius“, kurį organizavo Lietuvos jaunimo turizmo centras ir leidykla „Kalendorius“. 

Šiais metais reikėjo parengti vaizdinį arba tekstinį „Mokinio kalendoriaus“ variantą. Kalendoriaus tekstais ir piešiniais turėjo būti išskirtos svarbesnės valstybinės, tradicinės, įdomesnės tarptautinės mokiniams ir mokyklų bendruomenėms svarbios dienos.

Peržiūrų: 1378 | | Komentarai (1)

Apie Pilviškių kraštą.

null

• Birželio 5 d., 16 val., Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje vyks vakaronė-susitikimas su mokykloje dirbusiais mokytojais. Organizatoriai kviečia visus, norinčius pabūti kartu.

Peržiūrų: 1270 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

nullPirmadienį Balčiūnuose įsikūrusioje bendrovėje sargas sulaikė vagis. 
Apie 21 val. apeidamas kiaules auginančios bendrovės teritoriją sargas A. R. pastebėjo pašalinį žmogų su maišu ant pečių. Sargui iškart kilo įtarimas, kad į teritoriją prasibrovė vagis, tad pradėjo vytis nepažįstamąjį. Tik priartėjęs A. R. atpažino buvusį bendrovės darbuotoją A. K. 
Bandant sulaikyti vagį, šis metė nešulį ir spruko. Drauge su juo į kojas pasileido ir bendrininkas – teritoriją stebėjęs ir apie sargo buvimo vietą pranešinėjęs D. Š. 
Apžiūrėjęs vagių numestą maišą, sargas viduje rado papjautą apie 40 kg svorio paršelį. Bendrovei padaryta apie 300 litų žala. Abu vagystėje dalyvavę asmenys – 29-erių ir 27-erių pilviškiečiai – apklausti. Jiems pareikšti įtarimai.

Peržiūrų: 1294 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Gegužės 21 d. Ketvirtadienis.

Kristina VAITKEVIČIENĖ

null

Pilviškius drąsiai galima vadinti rajono agurkų sostine. Mat čia, dažname kieme, plazda šių daržovių šiltnamiai, o Vilkaviškio turguje užkalbinus vieną kitą agurkų pardavėją dažniausiai paaiškėja, kad jis – pilviškietis.

Jau ne pirmus metus turguje savo užaugintais trumpavaisiais agurkais prekiauja Renatos ir Vitaliaus Vyzų šeima. Dažniausiai skynimo sezono metu turguje galima išvysti Renatą su mergaitėmis, kurių namuose auga trys. Dvynukėms jau 15 metų, o mažajai – dešimt. Bet visos trys padeda mamai ne tik skinti agurkus, bet ir prekiauti savo darbo vaisiais.

Peržiūrų: 14342 | | Komentarai (3)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Balandžio 14 d. Ketvirtadienis.

Sekmadienį rinksime šalies Prezidentą. Šiandien keliais štrichais pristatome pagrindines kandidatų į Prezidentus rinkimų programų nuostatas. 


Algirdas BUTKEVIČIUS, Lietuvos socialdemokratų partijos lyderis. 
Vilkaviškiečiams ypač gerai pažįstamas kandidatas į Prezidentus Algirdas Butkevičius (50 m.) savo rinkimų programoje rašo, kad „prezidentas nėra vien tik simbolinis asmuo. Jis gali ir turi daryti įtaką, naudodamasis visomis Konstitucijos suteiktomis galiomis, kad gerėtų Lietuvos žmonių gyvenimas“.

Peržiūrų: 1424 | | Komentarai (1)

Apie Pilviškių kraštą.

null

Antradienį Žiūrių kaime (Pilviškių sen.) pasigesta avilių su bitėmis. 

UAB „Domeikų sodai“ avilius su bitėmis buvo sustatę pievoje, Žiūrių kaimo ribose. Savininkai negali tiksliai pasakyti, kada dingo aviliai, mat medaus šiemet dar nekopinėjo. Tačiau antradienio ryte atėję apžiūrėti bityno savininkai pastebėjo, jog trūksta dviejų avilių su bitėmis. Jų vertė – 500 litų.

Peržiūrų: 1334 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

nullKetvirtadienį pilviškietis automobiliu „griovė“ namą. 
Pas kaimynus viešėjęs Romualdas Stravinskas apie 13 val. nutarė vykti namo ir sėdo prie automobilio „Opel Astra“ vairo. Tačiau dar neišvažiavęs iš kiemo rėžėsi į namo sieną. Avarijos metu apgadintas automobilis. 
Pamatę įvykį, žmonės atėmė iš vairuotojo raktelius ir iškvietė policiją. Anot pareigūnų, vairuotojas buvo akivaizdžiai neblaivus, tačiau pūsti į alkotesterį atsisakė. Jam surašytas protokolas už vengimą pasitikrinti blaivumą. R. Stravinskui gresia 2–3 tūkst. Lt bauda ir teisės vairuoti atėmimas nuo 2 iki 3 metų.

Peržiūrų: 1524 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Šeštadienis, 2021-10-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License