Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 7
Svečių: 6
Vartotojų: 1
jessievf2

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Straipsnių kategorijoje: 313
Rodoma straipsnių: 51-60
Puslapiai: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 31 32 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Gegužės 7 d. Ketvirtadienis.

Romualdas RAMANAUSKAS 
Vilkaviškio P. Karužos šaulių kuopos vadas

Vilkaviškio krašto muziejaus iniciatyva Šaulių sąjungos 90-mečiui skirta paroda atkeliavo į Pilviškių bažnytėlę. Seniūnijos gyventojai turi galimybę susipažinti su Vilkaviškio krašto prieškario šauliais, jų veikla. 
Parodos atidarymo metu muziejininkė Aušra Mickevičienė papasakojo apie istorinių dokumentų, nuotraukų rinkimą ir kaupimą, jų vertę ateities kartoms.


Peržiūrų: 1311 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

null

Į policiją kreipėsi sūnaus pasigedusi Pilviškių seniūnijos gyventoja. 

Moteris pranešė, kad jau devynis mėnesius neturi žinių iš užsidirbti į užsienį išvykusio sūnaus. 33-ejų R. A. į Angliją išvyko 2007 m. rugpjūtį. Pirmaisiais metais tėvai sūnui paskambindavo, pasikalbėdavo, tačiau pastaruoju metu ryšys su juo nutrūko ir susisiekti neįmanoma. Mama baiminasi, kad sūnui gali būti kažkas nutikę, todėl prašo paskelbti paiešką.

Peržiūrų: 1226 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Gegužės 5 d. Antradienis.

Birutė PAVLOVIENĖ

Vilkaviškio kultūros centre dar galima pasigrožėti kraštietės, iš Sausbalių kilusios ir Klaipėdoje gyvenančios Renoldos Jablonskytės-Senavaitienės, tekstilės darbų paroda. 

Susirinkusiesiems į parodos atidarymą autorė pasakojo, kad turėjo dvi „mokytojas" – gražiai mezgusias mamą Augustę Jablonskienę ir močiutę Vandą Lintamerienę. Auksarankės mamos lino drobėje išsiuvinėtų gėlių paveikslą Renolda dabar eksponuoja kiekvienoje savo parodoje, Vilkaviškyje – taip pat.


Peržiūrų: 1866 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

null

Penktadienį, gegužės 1d., apie 13 val. ramoniškietis V.P. nuvykęs į sandėlį, pastebėjo, kad pastato durys praviros. Įėjęs į vidų jis pastebėjo, kad nebėra chemikalų ir 200 litrų žymėto dyzelino. Savininkas patyrė apie 5400 litrų nuostolį.

Peržiūrų: 1262 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

null

• Gegužės 3 d.,10 val., Pilviškių kultūros namuose rengiamas Motinos dienai skirtas minėjimas „Tu man brangi, mama“.

Peržiūrų: 1224 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

nullŠeštadienį Pilviškiuose sužalotam vyrui teko pagalbos kreiptis į Kauno medikus. 
35-erių pilviškietis L. K. miestelyje sutikęs savo buvusią draugę su dabartiniu jos draugu nesitikėjo, kad pokalbis bus toks nemalonus. Paskalų skleidimu buvusį draugą apkaltinusi 26-erių R. S. pati trinktelėjo jam į veidą. Nuošalyje nestovėjo ir jos „užtarėjas“ – dabartinis draugas D. D., taip pat nepagailėjęs smūgių konkurentui. 
Po tokio „paauklėjimo“ L. K. vakare kreipėsi į ligoninės medikus. Tačiau apžiūrėję vyro akį vilkaviškiečiai išsiuntė L. K. gydytis į Kauno medicinos universiteto klinikas.

Peržiūrų: 1218 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

nullBalandžio 29 d., 10 val., Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje vyks dailės, muzikos ir technologijų mokytojams skirtas seminaras „Menų mugė“ (dalyviai gaus Marijampolės apskrities švietimo centro pažymėjimus). Kviečiama aktyviai dalyvauti, vaišintis sūriu bei medumi – nieko nereikės pirkti, bet reikės patiems pasigaminti. Registracija telefonu – 8 615 12 717, internetu – Vaidutevich@takas.lt.

Peržiūrų: 1205 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

nullTrečiadienį Pilviškiuose ir Bajoruose (Bartninkų sen.) vagys išnešė trąšas. 
Į policiją kreipėsi Paežerių kaimo (Šeimenos sen.) gyventojas K. R., kai apsilankė jam priklausančiose fermose Bajorų kaime. Mat pastate šeimininkas pasigedo 1350 kilogramų trąšų ir tonos grūdų. Suprantama, jog tokių kiekių per vieną kartą vagis negalėjo išnešti. Šeimininkui padarytas 2380 litų nuostolis. 
Tą pačią dieną trąšų pasigedo ir Pilviškiuose įsikūrusi įmonė „Underhill Baltic“. Į maišus po 40 kg supakuotos trąšos sandėlyje buvo sukrautos rietuvėje ant padėklų. Iš viso dingo 1600 kg trąšų, kurių vertė – per 3 tūkst. litų.

Peržiūrų: 1558 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Balandžio 23 d. Ketvirtadienis.
 
Eglė KVIESULAITIENĖ
 
Ramoniškių medicinos punktas šiomis dienomis jau kraustosi į naujas patalpas. Dešimtmetį senuosiuose kolūkio kultūros namuose šalusios medikės negali atsidžiaugti jaukiais, šviesiais kabinetais.

null

Ramoniškių punkto felčerė Nijolė Jankauskienė (iš kairės) tarėsi su vadovais – Vilkaviškio PSPC vyr. gydytoja Larisa Jelisejeva, vyr. slaugytoja Alvyra Žikevičiene bei pavaduotoju ūkio reikalams Raimundu Miliausku, ko dar reikėtų naujiems kabinetams.
Romo ČĖPLOS nuotr.


Peržiūrų: 2158 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Balandžio 23 d. Ketvirtadienis.
 
Laima VABALIENĖ
 
Nereikia sekti net reklamos – Vilkaviškio kultūros centro rengiama vokalinių ansamblių šventė „Gieda žmonės ir paukščiai kartu“ visuomet vyksta per Atvelykį. Reikia tik sužinoti šventės vietą, mat šis jau antrą dešimtmetį pradėjęs skaičiuoti renginys kasmet skamba vis kitame rajono kampelyje. 
Praėjusį sekmadienį viso rajono dainininkai suko Pilviškių link.

null

Pilviškių vokalinio ansamblio atliekamą dainą apie mamą kartu su Irena Slavinskiene dainavo ir jos dukra Viktorija.
Romo ČĖPLOS

Peržiūrų: 2234 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Penktadienis, 2021-12-03

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License