Pagrindinis|Tribūna|IEŠKO!
Turinys

Parašykite mums

Rask mus Facebook`e


Plepykla

Pilviškietiškas video

Šmtadienio, vykusio 2011-01-18 Santakos gimnazijoje, filmas.

Daugiau VIDEOfilmų.


Dabar užėję

Viso prisijungę: 4
Svečių: 3
Vartotojų: 1
elnoraiu3

Statistika


Pradinis » Straipsniai » Kultūrnamis » Apie Pilviškių kraštą.

Straipsnių kategorijoje: 313
Rodoma straipsnių: 71-80
Puslapiai: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 31 32 »

Rūšiuoti pagal : Datą · Pavadinimą · Komentarus · Peržiūras
Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2009 m. Kovo 21 d. Šeštadienis.

Eglė MIČIULIENĖ

Prasidėję pavasariniai polaidžiai žmonėms kelia problemų, kurios pamirštamos sausuoju metų laiku. Į redakciją rajono gyventojai vėl kreipiasi piktindamiesi duobėtais neišbrendamais keliais.

Šią savaitę užsukusi Paežerių kaimo (Pilviškių sen.) gyventoja Daiva Bendoraitienė baisėjosi miškovežių išdarkytu pamiškės keliu. 
Bendoraičių šeima gyvena netoli miško. Moteris guodėsi, jog dabar, kai oras visai pabjuro, pro jų namus paežere einančiu keliuku išvažiuoti jau sudėtinga.

Peržiūrų: 1615 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2009 m. Kovo 19 d. Ketvirtadienis.

Eglė KVIESULAITIENĖ

Pirmadienį „Aušros" vidurinės mokyklos bendruomenė rinko būsimą gimnazistų uniformą. Tad nuo ateinančio rugsėjo trys rajono gimnazijos iš moksleivių minios išsiskirs savo apranga.

Pilviškių „Santakos" gimnazistai jau dvejus metus apsieina be uniformų. Tačiau tai nereiškia, kad jų įstaiga yra prieš šį atributą.

Peržiūrų: 2611 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Kovo 19 d. Ketvirtadienis.

„Santakos“ inf.

UAB „Omnitel“ keičia savo sutarties sąlygas ir planus. Vienai daliai klientų paslaugos pagal naujus planus jau pradėtos skaičiuoti, kitai įkainiai keisis balandžio mėnesį. Apie šias permainas visi vartotojai buvo (ar bent jau privalėjo būti) informuoti raštu. Tačiau ne visi bendrovės klientai į tokius pranešimus pažiūrėjo rimtai. 
Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) Marijampolės skyriaus vedėja Jolanta Petrušauskienė teigė, jog sulaukia nemažai gyventojų skambučių.

Peržiūrų: 1388 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2009 m. Kovo 19 d. Ketvirtadienis.

„Santakos“ inf.

Jau nuo kovo pradžios rajono seniūnijose vyksta ataskaitiniai susirinkimai. 
Kaip ir kiekvienais metais panašiu laiku, rajono seniūnijose rengiami gyventojų susirinkimai. Jų metu seniūnai pateikia savo veiklos ataskaitas. 
Paprastai į šiuos susitikimus atvyksta ir rajono Savivaldybės, Valstybinės mokesčių inspekcijos, „Sodros“ ir kai kurių kitų rajono institucijų atstovai. Specialistai suteikia gyventojams įvairios informacijos, atsako į jų klausimus.

Peržiūrų: 1116 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2009 m. Kovo 17 d. Antradienis.

„Santakos“ inf.

Baigiantis kūrenimo sezonui, aplinkosaugininkams už savavališkai nupjautus medžius teko nubausti du rajono gyventojus. 
Vienas skundas dėl nupjautos tujos į Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento Vilkaviškio rajono agentūrą atėjo iš Pilviškių miestelio. Nepatenkinta Jovarų gatvės gyventoja apskundė savo kaimyną A. B., kad šis malkoms nupjovė prie keturbučio namo augusią tują.

Peržiūrų: 1353 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2009 m. Kovo 14 d. Šeštadienis.

„Santakos“ inf.

Paežerių pagrindinėje mokykloje jau beveik dešimt metų palaikoma graži tradicija – rengiami anūkų ir senelių susitikimai. 
Tokių švenčių organizatorės – pradinių klasių mokytojos – kiekvienais metais ieško įvairesnių bendravimo formų. Šiemet šis renginys tilpo į VšĮ „Drąsinkime ateitį“ projekto naujos akcijos – „Sugrįžk į mokyklą“ – savaitės renginių programą.

null

Mažieji Paežerių pagrindinės mokyklos mokinukai su savo mylimais seneliais bei mokytojais. 
Linos SKAISGIRIENĖS nuotr.

Peržiūrų: 1249 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Kovo 10 d. Antradienis.

Daiva JUŠKEVIČIENĖ 
Savivaldybės administracijos 
Bendrojo skyriaus vyresnioji specialistė

Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis. Ja pagerbiame visas šventes, pergales, didžiuojamės ja, simbolizuojančia Lietuvą už mūsų šalies ribų įtakingose tarptautinėse organizacijose, kitose valstybėse. Kartais prie įstaigų, įmonių, organizacijų ar gyvenamųjų namų vėliavos iškeliamos ne visada laikantis įstatymų reikalavimų, pasitaiko atvejų, kai jas apskritai pamirštama iškelti. 
Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija norėtų priminti visoms rajono įstaigoms, įmonėms, organizacijoms, gyventojams, kad Lietuvos Respublikos vėliavos kėlimo ir naudojimo tvarką nustato Valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas bei Vyriausybės nutarimas „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo“.

Peržiūrų: 3175 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka" 2009 m. Kovo 10 d. Antradienis.

„Santakos“ inf.

Šiandien Marijampolės apskrities viršininko administracijos salėje vyksiančiame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtame renginyje bus pagerbti aktyviausi kiekvienos savivaldybės atstovai, garsinantys Sūduvos regioną. 
Už patriotinių idėjų skleidimą, aktyvią pilietinę poziciją ir veiklą bus pagerbta keletas mūsų rajono atstovų. Tai – Vištyčio Petro Kriaučiūno vidurinės mokyklos mokytoja Janina Vasaitienė, „Aušros“ vidurinės mokyklos informacinio centro vedėja Joalita Arbačiauskienė, Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokytoja Daiva Kiulkienė, VJC neformalaus švietimo mokytoja Stasė Zelinauskaitė, Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos 3 klasės gimnazistės Rasa Žiburytė ir Ligita Žiliukaitė, Vilkaviškio Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos 10 klasės mokinys Tomas Riklius.

Peržiūrų: 1208 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"Santaka"  2009 m. Vasario 26 d. Ketvirtadienis.

Daiva KIULKIENĖ

Į Pilviškių „Santakos“ gimnaziją buvo susirinkę rajono pradinių klasių mokytojai. Skambia dainele ir sveikinimo žodžiais svečius pasveikino gimnazijos pradinukai.

Peržiūrų: 1238 | | Komentarai (0)

Apie Pilviškių kraštą.

"sANTAKA"  2009 m. Vasario 26 d. Ketvirtadienis.

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Jau seniai Alksnėnų kapinėse augantys medžiai kelia nepatogumų artimuosius ten palaidojusiems žmonėms. Seni augalai ne tik rudenį užverčia kapines lapais, bet šaknimis iškilnojo ir paminklus. 
– Kam jau kam, bet tokiems dideliems medžiams kapinėse ne vieta, – linguodavo galvas alksnėniškiai ir vis bandė skųstis seniūnui, tik nuo to niekas nepasikeisdavo...

null

Prie šaknimis paminklus iškilnojusių pažymėtų medžių alksnėniškiams trukdė prieiti smulkesni, kurie jokių žymių neturėjo.
Autorės nuotr.


Peržiūrų: 1163 | | Komentarai (0)

Paieška svetainėje

Duomenys
Šiandien:
Sekmadienis, 2022-01-23

Jūs esate Svečias
Vardas:
Slaptažodis:

Aptarkite svetainę


Reklama


IEŠKO!


„Tribūnoje” pasakoja


Nuorodos

Skydeliai

image

imageCreative Commons License